plisa dachowa
Jak mierzyć rolety plisowane?
29 kwietnia, 2021
Czy rolety można prać?
11 czerwca, 2021
Pokaż wszystkie

Plisy okienne termoizolacyjne

plisa cosimo

Twoje mieszkanie latem błyskawicznie się nagrzewa, a zimą zbyt szybko się wychładza? Jednym z najlepszych sposobów na rozwiązanie tego problemu są specjalne plisy okienne termoizolacyjne. Wyjaśniamy, jak dokładnie działają i dlaczego warto je założyć!

Okna mają ogromny wpływ na komfort cieplny w pomieszczeniach. Czasami wystarczy wymienić osłony, by móc w pełni ochronić się przed upałem, a także mrozem. Odkryj plisy okienne termoizolacyjne!

Plisy okienne termoizolacyjne – czyli jakie?

Plisy okienne termoizolacyjne to specjalna odmiana rolet plisowanych. Ich materiał został wzbogacony cienką wkładką z aluminium, która pomaga utrzymać idealną temperaturę w danym pomieszczeniu. W czasie upału skutecznie odbija promienie słoneczne, zaś w mroźny dzień zatrzymuje ciepło w pokoju. Dzięki takim osłonom zyskuje się pełną kontrolę nad warunkami w mieszkaniu.

Kup plisy na https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/plisy.

Jak działają plisy okienne termoizolacyjne?

Wiele osób zastanawia się, jak działają plisy okienne termoizolacyjne i czy rzeczywiście są skuteczne. Okazuje się, że bez problemu pozwalają zachować przyjemny chłód w pokojach, a także zmniejszają starty ciepła o ok. 10-15%. Dzięki nim nie tylko zwiększa się komfort codziennego życia, ale też ogranicza rachunki na ogrzewanie oraz prąd – grzejniki, konwektory, klimatyzatory i wentylatory pobierają sporo energii. Przy tym takie plisy mogą pełnić rolę zazdrostki oraz są praktyczne w zasadzie w każdych warunkach.

Gdzie kupić plisy okienne termoizolacyjne?

Plisy okienne termoizolacyjne najrozsądniej jest zamówić na wymiar u dobrego producenta. Wtedy będą idealnie dopasowane do ramy, a także wykonane z materiałów najwyższej jakości. Najlepiej zdecydować się na firmę, która umożliwia pełną personalizację produktu. Dzięki temu osłona będzie nie tylko praktyczna, ale też pięknie uzupełni wystrój.

Plisy okienne termoizolacyjne są niezwykle praktycznymi osłonami. Masz kłopot z utrzymaniem optymalnej temperatury w mieszkaniu? Zainwestuj w specjalistyczne plisy, by zawsze czuć się w pełni komfortowo!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się