Wymiana materiału w plisach
Wymiana materiału w plisach
30 grudnia, 2020
Rolety na wymiar do nietypowych okien
26 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

Plisy na zamówienie – na co zwrócić uwagę?

plisa dachowa

Planujesz zakup osłon okiennych wykonanych na wymiar? W ten sposób można uzyskać idealny produkt, ale trzeba wiedzieć, czego właściwie się potrzebuje. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, gdy inwestuje się w plisy na zamówienie!

Jeśli chce się stworzyć funkcjonalną, a do tego estetyczną oraz trwałą aranżację, najlepiej jest przygotować ją od podstaw. Niektórzy producenci umożliwiają dość swobodną personalizację kupowanej osłony. Dowiedz się, jak wybrać najlepsze plisy na zamówienie!

Plisy na zamówienie – czy warto?

Plisy na zamówienie przede wszystkim mają odpowiednio dopasowane wymiary, dlatego działają bez zarzutu. Ten specyficzny rodzaj osłon musi być wykonany idealnie, ponieważ posiada aż dwa ruchome profile. Nawet drobne niedociągnięcie może doprowadzić do kłopotów z codziennym użytkowaniem. Przez to kupowanie standaryzowanych produktów w marketach rzadko kiedy się sprawdza.

Co jest ważne przy zamawianiu plis?

Odpowiednie wymierzenie okien to oczywiście nie wszystko. Co jest ważne przy zamawianiu plis? Koniecznie trzeba rozsądnie dobrać ich materiał. Znaczenie mają transparentność (przejrzystość) oraz dodatkowe funkcje (np. wodoodporność, impregnacja przed brudem czy powłoka refleksyjna). Powinno się dobrze przemyśleć, jaką mają pełnić funkcję i gdzie chce się je założyć. Przy tym dobrze jest też rozważyć sposób montażu – inwazyjny (z wierceniem) lub nieinwazyjny (na specjalne zaczepy).

Gdzie kupić plisy na zamówienie?

Zanim podejmie się decyzję, gdzie kupić plisy na zamówienie, powinno się dokładnie zapoznać z ofertą sklepu. Im więcej opcji, tym lepiej. Ważne jest też to, czy producent zapewnia wsparcie specjalistów oraz usługę montażu czy naprawy (na gwarancji i po jej wygaśnięciu). Dla pewności dobrze jest również poszukać opinii o danej firmie w Internecie.

Plisy na zamówienie mogą jak najbardziej spełnić wszystkie oczekiwania. Wiedząc już, na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu, świadomiej wybierze się idealny produkt. Dobrze przemyśl wszystkie omówione kwestie, a na pewno będziesz zadowolony z efektu końcowego!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się