Rolety kontra firany
15 maja, 2019
Ile kosztują rolety i plisy
Ile kosztują rolety i plisy?
2 lipca, 2019
Pokaż wszystkie

Od czego zależy cena plis okiennych?

ceny plis okiennych

Coraz więcej osób poszukuje ciekawych osłon okiennych. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się rolety plisowane, ale różnice w ofertach budzą wątpliwości co do tego, ile powinny kosztować. Wyjaśniamy od czego zależy cena plis okiennych!

Rolety plisowane wyróżniają się charakterystyczną budową i mechanizmem działania. Są popularne nie tylko ze względu na funkcjonalność, ale również ciekawy wygląd. Chociaż skutecznie przykuwają uwagę, nie każdy wie, od czego zależy cena plis okiennych. Na ich ostateczną wartość składa się wiele kwestii. Które z nich są najistotniejsze?

Cena plis okiennych – co ma na nią wpływ?

Oczywistym jest, że cena plis okiennych będzie różna w zależności od wymiarów wybranych modeli. Duży wpływ na wartość osłony ma jednak także sposób montażu. Współcześnie można je montować inwazyjnie lub nieinwazyjnie. W zależności od możliwości i preferencji, nie trzeba wcale używać wiertarki! Nowoczesne sposoby instalacji na zaczepy są jednak odpowiednio kosztowniejsze.

Materiał a cena plis okiennych

Cena plis okiennych w dużej mierze zależy również od wybranego materiału. Lepsza gatunkowo, bogato zdobiona lub posiadająca dodatkowe właściwości tkanina, zdecydowanie ma wpływ na wartość osłony. Producenci często jednak oferują naprawdę użyteczne modele – termoizolacyjne, zaciemniające, wodoodporne itp. Z pewnością warto dopłacić za lepszą funkcjonalność!

Plisy okienne w najlepszych cenach

Wbrew pozorom plisy okienne w najlepszych cenach wcale nie znajdują się z supermarketach. Biorąc pod uwagę funkcjonalność, trwałość, wygląd i jakość wykonania, rolety plisowane zamawiane na wymiar okazują się rozsądniejszą inwestycją. Są droższe, ale będą bezproblemowo służyć przez wiele lat. Ten typ osłon jest wyjątkowo narażony na usterki, dlatego warto mieć to na względzie.

Cena plis okiennych jest zależna od wielu czynników. Najważniejsze jest, by wybrać sprawdzonego producenta, który proponuje szeroką, zróżnicowaną ofertę. Zamawiając osłony na wymiar można dopasować wiele cech, dlatego ma się także realny wpływ na ostateczną cenę, a przy tym – gwarancję najwyższej jakości wykonania. Wybierz najlepsze rozwiązanie, w najlepszej cenie!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się