Rolety zaciemniające czy rolety dzień i noc – które lepsze?
29 października, 2020
Wymiana materiału w plisach
Wymiana materiału w plisach
30 grudnia, 2020
Pokaż wszystkie

Jak zrobić pomiar do plis na okna dachowe?

Jak zrobić pomiar do plis na okna dachowe

Okna na poddaszu przez swoje wyjątkowe umiejscowienie muszą być odpowiednio zaaranżowane. Z tego względu najczęściej zamawia się dla nich specjalne osłony. Wyjaśniamy, jak zrobić pomiar do plis na okna dachowe!

Ostre słońce potrafi w kilka chwil tak nagrzać pomieszczenia na strychu czy poddaszu, że trudno jest w nich wytrzymać. Z tego względu powinno się zadbać w tym miejscu o dobrą aranżację. Dowiedz się, jak zrobić pomiar do plis na okna dachowe, by na pewno pasowały!

Jak zrobić pomiar do plis na okna dachowe?

Wiele osób zwleka z zakupem profesjonalnych osłon, ponieważ nie wie, jak zrobić pomiar do plis na okna dachowe. Są umiejscowione pod kątem, więc wydają się trudniejsze w obsłudze. Nie ma się jednak czego obawiać. W większości przypadków producenci dokładnie tłumaczą, jak powinno się zdjąć wymiary. Do wykonania tego zadania jest natomiast potrzebna tylko metalowa, zwijana miarka oraz coś do pisania. Czasem mogą też przydatne być stabilne krzesło, drabina lub schodki.

Plisy na okna dachowe a pomiary

Plisy na okna dachowe a pomiary to kwestia kłopotliwa dla wielu klientów Canada Lookup Telephone Numbers , więc firmy wytwarzające osłony na wymiar zawsze wyjaśniają, jak przygotować się do zamówienia. Najważniejsze są dwie wartości: wysokość oraz szerokość okna. To, czy należy mierzyć je z uwzględnieniem ramy i uszczelki zwykle zależy od modelu osłony. Najczęściej jednak brane pod uwagę są najdalsze odległości. Jeśli ma się wątpliwości, można skontaktować się z producentem.

O czym pamiętać podczas pomiarów do plis na okna dachowe?

Podczas pomiarów do plis na okna dachowe przede wszystkim należy pamiętać o tym, by być uważnym. Najrozsądniej jest drugi raz skontrolować poprawność zdjętych wymiarów. Jeśli ma się jakiekolwiek kłopoty lub coś nie jest do końca jasne, powinno się koniecznie zwrócić do firmy, z której chce się zamówić produkt. Niektórzy przyjmują nawet zdjęcia okien czy wysyłają fachowców na miejsce.

Wiedząc już, jak zrobić pomiar do plis na okna dachowe, nie zwlekaj dłużej z zamówieniem. Postępuj zgodnie z instrukcją producenta, a na pewno Ci się uda. Zainwestuj w osłony, które będą pod każdym względem idealnie Ci pasować!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się