Jak działają rolety dzień noc?
28 czerwca, 2020
jak usunąc klej po moskitierze
Jak usunąć klej po moskitierze?
25 sierpnia, 2020
Pokaż wszystkie

Jak zmierzyć okno do moskitiery?

Jak zmierzyć okno do moskitiery

Irytujące komary i obrzydliwe muchy nie dają Ci spokoju? Środki chemiczne, lepy czy inne półśrodki są mało skuteczne. Najrozsądniej jest zamówić profesjonalną siatkę! Radzimy, jak zmierzyć okno do moskitiery!

Zdecydowanie najlepszym zabezpieczeniem przed natrętnymi owadami są specjalne siatki. By działały jak najlepiej, a zarazem dobrze się prezentowały, powinny zostać wykonane na wymiar. Dowiedz się, jak zmierzyć okno do moskitiery!

Jak zmierzyć okno do moskitiery?

Wykonana na zamówienie siatka na owady gwarantuje noce wolne od komarów, a także dni bez much, os czy innych insektów. Nie każdy wie jednak, jak zmierzyć okno do moskitiery. Niektórzy rezygnują z zakupu właśnie z tej przyczyny. Wbrew pozorom zdejmowanie takich pomiarów nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy metalowa, zwijana miarka oraz nieco uważności. Które elementy trzeba zmierzyć?

Pomiar okna do moskitiery

Sam pomiar okna do moskitiery nie jest skomplikowanym zadaniem, ale należy wiedzieć, które części trzeba zmierzyć. Zwykle producenci podają szczegółowe instrukcje przy wybranych modelach. Najważniejszymi wartościami są najczęściej: szerokość światła ramy, wysokość światła ramy oraz grubość profilu / felca z uszczelką. W zależności od typu posiadanych okien konieczne może być zmierzenie jeszcze kilku detali. Pomiary muszą być szczegółowe, więc lepiej jest sprawdzić więcej niż zbyt mało.

Kup nowoczesne moskitiery na https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/moskitiery

O czym warto pamiętać podczas mierzenia okna do moskitiery?

Podczas mierzenia okna do moskitiery trzeba od razu zapisać wszystkie wartości. Nawet drobna pomyłka może skutkować tym, że siatka nie będzie prawidłowo działać. Dobrze jest też sprawdzić poprawność swoich pomiarów. Jeśli ma się wątpliwości, warto skonsultować je z producentem. Niektórzy poproszą nawet o fotografię okien, by doradzić jak poprawnie je zmierzyć.

Wiedząc już, jak zmierzyć okno do moskitiery, koniecznie zamów dopasowaną siatkę na wymiar. Inwestycja w takie zabezpieczenie znacznie podnosi komfort codziennego życia. Zapomnij o irytujących owadach i czuj się w pełni swobodnie w swoim domu!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się