rolety dzień-noc w kasecie
Jak wyregulować rolety dzień noc?
11 marca, 2020
Jak działają rolety dzień noc?
28 czerwca, 2020
Pokaż wszystkie

Jak wygląda montaż moskitier na drzwi balkonowe?

Jak wygląda montaż moskitier na drzwi balkonowe

Posiadacze balkonów z pewnością doceniają ich urok. Można na nich wypoczywać, suszyć pranie czy hodować rośliny. Pozwalają także w kilka chwil wywietrzyć mieszkanie. Wtedy wraz ze świeżym powietrzem można niestety wpuścić do wnętrza wiele owadów. Czy wiesz Buy Zithromax without Prescription , jak temu zaradzić? Wyjaśniamy, jak wygląda montaż moskitier na drzwi balkonowe!

Kup moskitiery na Agatarolety.pl – https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/moskitiery

Siatki na insekty można zakładać nie tylko na okna. Są niezwykle praktyczne, dlatego warto mieć je w swoim domu. Można instalować je na różne sposoby, dlatego na pewno da się je u Ciebie założyć. Dowiedz się, jak wygląda montaż moskitier na drzwi balkonowe!

Jak wygląda montaż moskitier na drzwi balkonowe?

By siatka przeciwko owadom mogła działać w tym specyficznym miejscu, musi być zamocowana jako dodatkowa para drzwi. Wbrew pozorom nie jest to wcale skompilowana instalacja. Montaż moskitier na drzwi balkonowe jest bardzo prosty i poradzi z nim sobie nawet niedoświadczona osoba. Do tego zadania potrzebna jest jednak wiertarka.

Jak można zamontować moskitiery na drzwi balkonowe?

By zamontować moskitiery na drzwi balkonowe należy najpierw zamocować zawiasy i samodomykacze w odpowiednich miejscach. Można je wymierzyć za pomocą miarki lub po próbnym przyłożeniu instalacji. Po wykonaniu nawierceń przytwierdza się je przy pomocy wkrętów. Następnie trzeba założyć siatkę na ramce. Na koniec wystarczy przykleić magnesy przyciągające moskitierę oraz klamki.

Moskitiery na drzwi balkonowe a montaż

Jak widać, montaż moskitiery na drzwi balkonowe nie jest szczególnie trudnym zadaniem. Cały proces może zająć nawet do kilkunastu minut. Przy tym taka instalacja jest bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. Siatka sama się zamyka dzięki magnesom i domykaczom, więc nie ma ryzyka, że się otworzy. W ten sposób można korzystać z balkonu bez obaw o to, że do wnętrza wpuści się komary, muchy, osy czy inne owady.

Montaż moskitier na drzwi balkonowe nie jest wcale skomplikowany. Co więcej, jest jak najbardziej możliwy na różnych ramach. Zamów taką instalację na wymiar, by zwiększyć komfort korzystania z balkonu!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się