ceny plis okiennych
Od czego zależy cena plis okiennych?
2 czerwca, 2019
rolety w kasecie
Rolety w kasecie montowane do ściany
11 sierpnia, 2019
Pokaż wszystkie

Ile kosztują rolety i plisy?

Ile kosztują rolety i plisy

Wiele osób szukając osłon okiennych bardzo kieruje się ich ceną. Warto jednak wiedzieć, które czynniki mają wpływ na wartość wybranego modelu. Wyjaśniamy ile kosztują rolety i plisy, a także od czego zależy ich cena!

Kupno osłon okiennych do domu zwykle wiąże się z nabyciem od kilku do nawet kilkunastu sztuk. Nic dziwnego, że wiele osób szuka najbardziej korzystnego rozwiązania. Każdemu zależy przy tym, by były funkcjonalne i estetyczne. Krótko omawiamy jak wygląda sytuacja w przypadku dwóch najpopularniejszych typów osłon okiennych, czyli od czego zależy to, ile kosztują rolety i plisy!

Ile kosztują rolety?

To, ile kosztują rolety, głównie zależy od wybranego typu. Współcześnie istnieje wiele rodzajów – różniących się wyglądem i funkcjonalnością. Praktyczne są np. dzień/noc czy termoizolacyjne, a estetyczne – weneckie lub austriackie. Ogromne znaczenie ma także sposób montażu. Nieinwazyjne zaczepy, a także wszelkie udogodnienia w postaci kaset czy prowadnic, niewątpliwie podwyższają cenę.

Przeczytaj również: https://www.agatarolety.pl/blog/rolety-za-i-przeciw-czy-warto-montowac-rolety-okienne/

Ile kosztują plisy?

Największy wpływ na to Area Phone Code 450 , ile kosztują plisy, ma podobnie jak w przypadku rolet, ich typ i sposób montażu. Modele z refleksyjną powłoką lub dostosowane do np. okrągłych okien są zwykle droższe. Te montowane za zaczepy są również kosztowniejsze, niż instalowane inwazyjnie.

Jak analizować ceny plis i rolet?

Porównując ceny plis i rolet trzeba spojrzeć na zagadnienie nieco szerzej. Bardziej zaawansowane modele są rzeczywiście droższe, ale za to zwykle są wykonane z materiałów lepszej jakości. Przez to są wytrzymalsze, więc starczą na dłużej. Tańsze modele trzeba częściej wymieniać na nowe, dlatego większy koszt droższych rolet z czasem się zamortyzuje. Warto także pomyśleć o tym, że dodatkowe funkcje są zdecydowanie warte tego, by zainwestować w nie nieco więcej pieniędzy.

To, ile kosztują rolety i plisy, zależy od wielu czynników. Nie warto więc skupiać się jedynie na proponowanej cenie. Wbrew pozorom, droższy model może okazać się korzystniejszą inwestycją!

Tekst we współpracy z Agatarolety.pl

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się